Łazienka w eleganckim stylu

Nie zawsze wybierając aranżacje wnętrza mamy z góry upatrzony styl w jakim ma ona zostać zaprojektowana. Nie kiedy mamy jedynie mgliste wyobrażenie o barwach jakie powinny zostać w niej zastosowane, o tym czy ma być ona przytulna czy może bardziej minimalistyczna lub mamy przekonanie, że nasza łazienka powinny być przede wszystkim elegancka. Dla tych, którzy szukają inspiracji na elegancką łazienkę, poniżej przedstawiamy kilka pomysłów.

Nowoczesna aranżacja

W nowoczesnej aranżacji wykorzystano szare płytki podłogowe. Płytki w tym kolorze znajdują się także na ścianach na których zamontowano prysznic. W tej aranżacji wykorzystano propozycje, które przedstawia – producent kabin prysznicowych Novellini. Dwie pozostałe ściany mają kolor biały, podobnie jak sufit. Wanna, umywalka i toaleta mają biały kolor i prostokątny kształt. Blat łazienkowy ma kolor czarny, nad nim wisi podświetlane lustro z ramą także w czarnym kolorze.

Klasyczna łazienka

W tej łazience wykorzystano jasne, beżowe płytki do ozdobienia ściany w górnych partiach oraz na podłogi. Natomiast od podłogi na wysokość około meta i czterdziestu centymetrów ułożono białe płytki. Umywalka stojąca z elegancką kolumnową „nóżką” nad którą zawieszono okrągłe lustro z kinkietami w kształcie świeczników. Prostokątna wanna pochodzi od firmy Novellini.

Łazienka z stylu glamour

W łazience w stylu glamoru mamy białe płytki o wysokim połyski na podłodze i dwóch ścianach. Na pozostałych dwóch – czarne. W rogu stoi prysznic Novellini typu walk – in. Duża okrągła, biała wanna oraz także okrągła biała toaleta. W rogu zaś ustawiono pikowany, ciemno fioletowy fotel.